KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487391
nr 1248 7391
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Signerad, daterad -18, päron. Olja på pannå, 38x35
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:33:12
13/4 10:23:43
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning